OVERVIEW

The web page folklornisdruzeni.cz presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have traversed twenty-two pages inside the web page folklornisdruzeni.cz and found two hundred and nineteen websites linking to folklornisdruzeni.cz.

FOLKLORNISDRUZENI.CZ TRAFFIC

The web page folklornisdruzeni.cz is seeing diverging quantities of traffic through the year.
Traffic for folklornisdruzeni.cz

Traffic ranking (by month) for folklornisdruzeni.cz

Traffic ranking by day of the week for folklornisdruzeni.cz

Brněnský Valášek - Dětský národopisný soubor Valášek, Brno

Dětský národopisný soubor Brněnský Valášek. Brněnský Valášek působí v Brně od roku 1975. Zpracovává folklór oblasti severní Moravy Valašska a snaží se předávat svým členům tance, písně a zvyky, které do prostředí jihomoravské metropole přinesli rodáci z Valašska minulých stoletích.

Groš a Rožínka

Zapsaný spolek Groš, který udržuje lidové tradice Horácka. Omlouvám se za dvě zrušené zkoušky souboru Groš. nejsou přítomné vedoucí a 4. se ve škole se koná zápis do 1. Sejdeme se až ve s tředu 11.

SLPT Hlubina Hlavní stránka

Vítáme Vás na stránkách Souboru lidových písní a tanců Hlubina. Sme velmi rádi, že jste si našli čas a zavítali na naše stránky. Ozvíte se zde něco z naší historie i současnosti. Seznámíte se s kroji našeho regionu. Zjistíte kde nás můžete vidět tančit, hrát a zpívat naživo nebo kdy a kde se za námi můžete přijít podívat na naše zkoušky. Aším jediným přáním je abyste zde vždy našli co potřebujete.

Kloxo-MR Page

If you are seeing this page, it means that web has not been configured for this domain on this server. Kloxo has not restarted the web server yet after you added the domain. Please wait for the web server to restart. The domain is pointing to the wrong Kloxo server. Ping the domain and make sure that the IP matches one of the IPaddress seen in admin home - ipaddresses. And map an IP to a domain.

Javorníček - dětský folklórní soubor z Brna

Audio, Video, Media. Javorníček je dětský a mládežnický folkórní soubor s více než 50letou tradicí, který se věnuje především folklóru z Valašska ale i Brněnska a Horácka. Jsme jedním z největších dětských folklórních souborů v České republice ,který vystupoval a representoval tak naši zemi na stovkách koncertů a vystoupení po celém světě. Soubor disponuje svoji vlastní cimbálovou muzikou. Pokyny pro účastníky Jarních prázdnin v Říčanech.

Kroje.cz - Nabízíme téměř kompletní a ucelený sortiment materiálů k výrobě lidových krojů.

Vážení zákazníci, v období velikonočních svátků od 30. Vážení zákazníci, nově máte možnost vybírat i stříbrem zdobené křestní svíce, podívejte se zde. Vážení zákazníci, přijeďte se potěšit pohledem na krásné nové brokáty. Již od roku 1998 se věnujeme prodeji materiálů k výrobě lidových krojů.

WHAT DOES FOLKLORNISDRUZENI.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of folklornisdruzeni.cz Mobile Screenshot of folklornisdruzeni.cz Tablet Screenshot of folklornisdruzeni.cz

FOLKLORNISDRUZENI.CZ SERVER

Our crawlers caught that a single page on folklornisdruzeni.cz took seven hundred and eighty-one milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
195.122.208.173

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We caught that this domain is using the Apache/2.2.17 (FreeBSD) operating system.

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Přihláška do Folklorního sdružení ČR a členské příspěvky." I saw that the web page also said " Další festivaly a národopisné slavnosti." They also said " Evropské a světové festivaly CIOFF. Folklorní kalendář akcí v ČR. Muzea, skanzeny a folklorní organizace. Pozvánka na festival Sousedé v Mikulově." The meta header had folklor as the first optimized keyword. This keyword is followed by festivaly, folklorní soubory, and Zpěváček which isn't as important as folklor. The other words folklornisdruzeni.cz uses is FOS. jarmark is included and might not be seen by search parsers.

ANALYZE SUBSEQUENT WEB PAGES

Folklórní texty

Texty folklórních písní z oblasti moravského slovácka. V databázi se nyní nachází 468. Textů Na vložení nebo úpravě těchto textů se podílelo 122. Svítaj, bože, svítaj. Šohaj sa jí nic nebójí.

Folklórny večer

Táto stránka je venovaná všetkým Vám, ktorí máte radi folklór a náš folklórny večer. Tu sa vždy dozviete o najbližšej akcii a zaujímavé novinky. Budeme radi ak nám prispejete aj nejakými fotkami a krátkymi videozáznamami z večerov, ktoré už boli a čo ešte len budú. Naším cieľom je aby sa nerobili rozdiely a nepodporovala rivalita medzi členmi jednotlivých súborov, ale aby sme vytvorili jednu veľkú folkórnu rodinu. Útratu si platí každý sám.

PANAMÁ Y SU FOLKLORE

Miércoles, 16 de diciembre de 2009. Es bailar y es por eso que pertenezco al ballet folclórico Panamá música y danza dirigido por el profesor Edmundo. De luces y porque no hasta presentaciones con otro artistas como lo fue en el mes de noviembre cuando se presento junto con la orquesta sinfónica nacional. Del vestuario autóctono de cada región que confecciona las manos de uno de sus integrantes. Costa Ric a y España.

Music Lè Tütt Folklor Records

Please verify your email by clicking the link we sent to . Morbid Schizophrenic Minds In The Cabaret Noisecore. Karelia - Once Upon A Winter.